E(co)MOTION – finał projektu

Zapraszamy w najbliższą niedzielę 13.08.2023 na godz. 17:00 na ul. Lubartowską 30a w Lublinie, gdzie odbędzie się finał projektu międzynarodowej wymiany młodych twórców i pasjonatów sztuki pt. „E(co)MOTION”. W programie pokazy i instalacje artystyczne stworzone w trakcie tygodnia warsztatów przez uczestników projektu oraz spotkanie z ich twórcami.

W projekcie biorą udział młodzi twórcy narodowości polskiej, włoskiej, cypryjskiej, portugalskiej, syryjskiej, palestyńskiej oraz indyjskiej. W ciągu ostatniego tygodnia uczestnicy wymieniali się doświadczeniami i inspiracjami artystycznymi oraz dyskutowali na temat dobrostanu młodych osób oraz wyzwań ekologicznych stojących przed sztuką.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Grafika została wykonana z wykorzystaniem żywych liści przez Christosa Loizou, artysty z Cypru biorącego udział w wymianie.

Partnerami zagranicznymi projektu są CENTER OF PERFORMING ARTS „MITOS”z Limassol z Cypru, Alrahallah theater – Berlin e.V z Berlina z Niemiec, Stowarzyszenie AlbergAR-TE, associação cultural z Portugalii oraz Kulturalne Przedsiębiorstwo Społeczne Immaginaria Coop Sociale Onlus z Benevento z Włoch.

Projekt E(co)MOTION jest współfinansowany przez Unię Europejską oraz Miasto Lublin. Realizowany w ramach programu Europejskiej Stolicy Młodzieży – Lublin 2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *