Nabór uczestników wymiany młodzieży w finlandii

Ogłaszamy nabór uczestników polsko-fińskiej wymiany młodzieży, która odbędzie się w terminie 19-25 sierpnia w miejscowości Luumäki w południowo-wschodniej Finlandii. Organizatorem i gospodarzem projektu jest organizacja Länsi-Saimaan 4H-yhdistys. Zaproszenie kierujemy do młodzieży w wieku 15-19 lat. Polska i fińska grupa będą liczyć po 14 uczestników i dwóch liderów. W trakcie 5-dniowego spotkania uczestnicy wezmą udział w warsztatach artystycznych (teatralno-tanecznych), wyjdą na leśny szlak (w sierpniu w Finlandii jest nieskończona liczba wielu rodzajów jagód i innych owoców leśnych!), będą mogli spróbować fińskiej sauny, poznają techniki wytwarzania naturalnych kosmetyków, wezmą udział w wycieczce do Lappeenranta oraz spotkają się z mieszkańcami okolicznych miejscowości.

Językiem roboczym będzie angielski, ale brak znajomości nie wyklucza z udziału w projekcie.

Wymiana młodzieży odbędzie się w ośrodku Palvaanjarvi. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w 4-osobowych domkach letniskowych znajdujących się w bliskiej odległości od jeziora. Organizujemy zbiorczy wyjazd uczestników z Lublina i Katowic, osoby z innych części Polski będziemy konsultować indywidualnie. W ramach projektu wymiany organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie, noclegi, program, organizujemy transport w obie strony oraz podstawowe grupowe ubezpieczenie podróżne.

Koszt udziału w projekcie wynosi 850 zł. Można rozłożyć płatność na raty, w takiej sytuacji każdą sprawę będziemy rozpatrywać indywidualnie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rejestracji wstępnej:

https://forms.gle/4T46QMidqAuMqY3q6

Po zarejestrowaniu wyślemy mailowo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia dalsze instrukcje dotyczące wpłaty wpisowego.

Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *